با سلام لطفا در صورت تمایل ثبت نام کرده و از مطالب سایت حقوقی لذت ببرید.

دفتر وکالت

دفتر وکالت مازیار سلطانی در سال 1385 شروع به فعالیت نمود و با توجه به گسترش آن دفتر وکالت مذکور  با حضور وکلا متعدد به کار خود ادامه داده . در دفتر وکالت  مذکور کلیه امور بصورت تخصصی ارائه داده میشود خدمات وکالت در این دفتر توسط وکیل متخصص در آن امر پیگیری گردیده  و پرونده توسط دو وکیل پیگیری میگردد حوزه فعالین دفتر وکالت در تهران میباشد. باید توجه نمود که خدمات وکالت در این دفتر با توجه به توان علمی وکیل صورت میگیرد مولفه دفتر وکالت مستقر در تهران راز داری احساس مسولیت پاسخگوئی به موکلین میباشد شایان ذکر است بسته به موضوع محوله در دفتر وکیل خدمات مشاوره حقوقی پس از بسته شدن قرارداد بسته به طرح انتخابی تا دو سال بصورت رایگان میباشد. شاید به جرات میتوان گفت امروزه با پیچیده تر شدن   روابط اقتصادی خانوادگی و حقوقی حضور و پشتوانه یک تیم حقوقی و دفتر وکالت تهران خوب در کنار شما عزیزان امری ضروری است افتخار ما سازش قبل از طرح دعوی میباشد برای ارتباط با ما به آدرس وکیل مراجعه نمایید  .

مازیار سلطانی

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • سی هشت سال سن
 • ده سال تجربه وکالت

شرایط دفتر وکالت

 • حوزه فعالیت دفتر وکیل

  حوزه فعالیت دفتر وکالت در غرب تهران میباشد اگر چه این دفتر  خدمات خود را در پاره ای از شهرستانهای ایران نیز انجام میدهد.

 • خدمات

  خدمات در این دفتر بصورت  اخذ حق الوکاله بسته به پیشرفت کار و بصورت  مرحله ای دریافت میگردد.

 • نحوه ارتباط

  شما میتوانید با دفتر وکالت از طریق تلفن ایمیل و یا با تعیین وقت قبلی در ارتباط باشید.

 • ادعای ما

  کیفیت هیچ‌گاه اتفاقی نیست. کیفیت همیشه حاصل یک عزم جزم، تلاش بی وقفه، جهت گیری هوشمندانه و اجرای ماهرانه است. کیفیت، نشانگر مجموعه ای از انتخاب های هوشمندانه است. دفتر حقوقی در تهران، همیار و پشتیبان شماست، در این همیاری چتر امنیت و اطمینان بر کلیه روابط اجتماعی و تجاری شما سایه انداز است. آسایش و آرامش با دفتر وکالت راهگشای شما در احقاق حداکثری حقوق در کلیه فعالیت ها می باشد.

 • سیستم جدید خدمت رسانی حقوقی

  در حال راه اندازی سیستمی هستیم تا در سال جدید، 1395 خدمات حقوقی را به نحو جدیدی ارائه دهیم. شاید نتیجه سیستم جدید دسترسی همگان به خدمات حقوقی با کمترین هزینه و زمان ممکن باشد. فعلا که مشغول کاریم تا بتوانیم به مرحله بهره برداری برسیم. خلاصه خبرهای خوبی توراهه ... با تشکر از همه موکلین وفادار به گروه وکلای یاسا

 • پاسخگویی حقوقی درخواست آنلاین تلفنی و حضوری

  در حال حاضر بستری فراهم آمده تا بر اساس مولفه ارتقای دانش حقوقی جوابگوی شما عزیزان باشیم لذا برای تماس با ما و آدرس وکیل در تهران بهتیرین دفتر وکالت در غرب تهران اماده جوابکویی به شما میباشد.

تعیین آنکه موضوع حقوقی است یا کیفری

پس از برسی پرونده معیین باید گردد دعوی جنبه حقوقی دارد و یا کیفری و از چه راهی نتیجه بهتر و در زکمان کمتر به هدف نائل میگردیم.

قدم دوم

تنظیم دادخواست یا شکایت

چرا این مرحله مهم است؟ به دلیل آنکه ستون دعوی در این مرحله شکل میگیرد و دادگاه صرفا با توجه به عنوان دادخواست و یا شکایت رسیدگی مینماید و در دعاوی مالی هزینه دادرسی اخذ میگردد که کاها هزینه بالای است و اگر دادخواست اشتباه تنظیم گردد هم هزینه دادرسی و وقت موکل از بین میرود و باید دانست طرح دعوی اعتبار امر مختومه دارد.

قدم چهارم

پیگیری پرونده تا صدور رای

پس از برگزاری جلسات دادگاه پیگیری پرونده و اقناء قضائی نیز امری مهم میباشد اگر پیگیری صورت نگیرد و یا آنکه قاضی موضوع را فراموش نمایید اگر چه دفاع موثر بوده ولیکن امکان باخت هم هست در پیگیری باید سعی شود قاضی قانع گردد در محق بودن این موضوع در پروندهای کیفری که علم قاضی به عنوان دلیل معرفی میشود نمایان است و در دفتر وکالت وکلا متخصص شما را یاری میدهند برای رسیدن به هدف ما در این مبحث بصورت مختصر فقط طرح موضوع نمودیم چرا که قطعا نمیتوان کلیه تجربه و دانش را منتقل نمود.

ششم
نحوه
طرح دعوی

برسی موضوع

پروندهای حقوقی دارای پیچدگیهای متعدد و عنوانهای زیادی هست لذا برسی موضوع حقوقی و آنکه موضوع مذکور امکان طرح دعوی دارد و یا آنکهخیر مهم است .

قدم اول

بررسی ادله و اسناد بسته به خواهان یا خوانده بودن

در یک دعوی گاه شخص خواهان است و گاه خوانده و در این موقعیت بسته به آنکه موکل در چه موقعیتی قرار دارد برسی دلائل امری حیاتی و لازم است چرا که ارائه دلیل با خواهان است و گاها صرف انکار برای خوانده کفایت مینماید و یا آنکه چه دلیلی گفته شود در چه مرحله ای و با چه کیفیتی نقش اسناد چیست اقرار چه کاربردی دارد و آیا دلیل ما برای دادگاه مهم هست و قابل استناد میباشد

قدم سوم

برنامه ریزی برای دفاع در جلسه اول دادرسی

آنچه که معیین است کلیه اقدامات فوق برای جلسه اول رسیدگی دادگاه و دفاع میباشد یک متخصص حقوقی اهمیت جلسسه اول رسیدگی را دانسته و با ید توانایی دفاع و حضور ذهن قوی در پاسخ دادن و دفاعیات طرف مقابل را داشته باشد ایرادات را شناخته انکار تردید جعل جرح شهود و نحوه رد دفاعیات طرف مقابل را بداند تا دفاع موثری ارائه دهد .

پنجم

سوگندنامه

دراین موقع که می خواهم به شغل شریف وکالت نائل شوم بخداوند قادر متعال قسم یاد می کنم که همیشه قوانین و نظامات را محترم شمرده، و جز عدالت و احقاق حق منظوری نداشته، و بر خلاف شرافت قضاوت و وکالت اقدام و اظهاری ننمایم و نسبت به اشخاص و مقامات قضائی و اداری و همکاران و اصحاب دعوی و سایر اشخاص رعایت احترام را نموده، و از اعمال نظریات سیاسی و خصوصی و کینه توزی و انتقام جوئی احتراز نموده و در امورشخصی و کارهایی که از طرف اشخاص انجام می دهم راستی و درستی را رویه خود قرارداده و مدافع از حق باشم. و شرافت من وثیقه این قسم است که یاد کرده و ذیل قسم نامه را امضاء مینمایم
 • تعهد دفتر
 • رضایت موکلین
 • پاسخگوئی دفتر وکالت
 • پیگیری پرونده

آمار

1962
مشاوره
136
وکالت محوله
2350
شرکت ثبت شده
985
برند ثبت شده

اعضای اصلی دفتر وکالت تهران

فرید خدائی فر

فرید خدائی فر

مدیر بخش حقوقی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی دارای ده سال تجربه در امور حقوقی مسلط به زبان انگلیسی تخصص در امور ملکی.

سید مهرداد جوادی

سید مهرداد جوادی

کارشناس امور ملکی

کارشناس امور املاک امور ارزیابی املاک براورد خسارات و کلیه امور شهرداری;.

پیمان ربیعه

پیمان ربیعه

وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ده سال متخصص در امور کیفری و جنائی.